Kontakt Mapa strony Strona główna
Rosyjski Niemiecki Angielski

Usługi

Usługi – retorty do pieców oraz profesjonalna obróbka metali


Firma Czylok zajmuje się produkcją retort do pieców do obróbki cieplnej oraz cieplno-chemicznej, a także świadczy usługi związane z profesjonalną obróbką metali. Nasza wysoko wyspecjalizowana kadra, jest w stanie zrealizować zamówienia na retorty do pieców różnego typu oraz przygotować dowolne gotowe metalowe elementy, części czy podzespoły lub wykonać wybrane procesy obróbki przy pomocy wyspecjalizowanego sprzętu.


Retorty pionowe i poziome do pieców do obróbki termicznej


Na zlecenie naszych klientów możemy dostarczyć retorty do pieców do obróbki termicznej w wersji pionowej lub poziomej. Oferujemy retorty do pieców wgłębnych, dzwonowych, próżniowych, do pieców specjalnych. Retorty produkowane są z odpowiednio dobranych materiałów, na podstawie dokumentacji udostępnionej przez klienta lub opracowanej przez zespół naszych inżynierów.


Usługowa obróbka metali


Proponujemy usługi cięcia, spawania oraz obróbki skrawającej metali. Oferujemy wycinanie laserem elementów z blachy ze stali węglowej o grubości do 4 mm oraz elementów z blachy ze stali kwasoodpornej o grubości do 1,5 mm. Wykonujemy spawanie stali kwasoodpornej i żaroodpornej oraz Inconel. Świadczymy także usługi związane z obróbką skrawaniem, m.in.:


– toczenie na tokarkach uniwersalnych,
– wiercenie,
– cięcie,
– frezowanie na frezarkach uniwersalnych,
– dłutowanie,
– cięcie blach na giętarce CNC.

retorty retorty

 

 


galeria
galeria
galeria
galeria
galeria