Kontakt Mapa strony Strona główna
Rosyjski Niemiecki Angielski

O nas

pracownicy Czylok

Profesjonalne urządzenia grzejne do obróbki termicznej


Firma Czylok prowadzi działalność od 1990 roku. Zajmuje się opracowywaniem, konstruowaniem oraz produkcją i wdrażaniem, profesjonalnych urządzeń grzejnych do obróbki termicznej oraz prowadzenia badań nad cechami i strukturą materiałów w wysokich temperaturach, m.in. wytrzymałością, przewodnictwem cieplnym czy przebiegiem procesów produkcyjnych, przeprowadzanych z użyciem wysokich temperatur. Projektujemy i wytwarzamy urządzenia, które są w stanie pracować z maksymalną temperaturą do 2000°C.


Czylok jest firmą inżynierską, która zatrudnia kadrę wykwalifikowanych fachowców z dużym doświadczeniem zawodowym. Prowadzimy współpracę z różnymi jednostkami badawczymi i ośrodkami naukowymi. Braliśmy udział w powstawaniu urządzeń, opracowywanych przez jedne z najlepszych zespołów badawczych w kraju. Jesteśmy jednym z czołowych krajowych dostawców pieców laboratoryjnych. Pełnimy wiodącą rolę również na rynku sprzętu do termicznej obróbki szkła.


Podstawowe obszary, na których koncentrujemy swoją działalność projektową, konstrukcyjną i produkcyjną to:


- piece i urządzenia laboratoryjne,
- piece do termicznej obróbki szkła, w tym małogabarytowe hartownie szkła,
- piece i urządzenia do obróbki cieplnej,
- urządzenia specjalne.


W ofercie Firmy Czylok poza sprzętem oferowanym w ramach działalności podstawowej, znajdują się także, opracowane przez nas innowacyjne konstrukcje urządzeń do obróbki termicznej i prac badawczych. Możemy zaproponować m.in.:


- instalację do termochemicznego przebarwiania drewna,
- piec muflowy do prażenia nanoproszków w atmosferze wodoru,
- obrotowy piece laboratoryjne do procesów ciągłych, w tym regeneracji węgli aktywnych,
- piec do wypału margla.


Firma Czylok przywiązuje dużą wagę do zapewniania wysokiej jakości swoich produktów oraz ciągłego doskonalenia swej działalności. W związku z tym już w 2006 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 certyfikowany przez Det Norske Veritas.

iso


galeria
Polityka jakości