Kontakt Mapa strony Strona główna
Rosyjski Niemiecki Angielski

Usługi

Usługi – retorty do pieców oraz profesjonalna obróbka metali


Firma Czylok zajmuje się produkcją retort do pieców do obróbki cieplnej oraz cieplno-chemicznej, a także świadczy usługi związane z profesjonalną obróbką metali. Nasza wysoko wyspecjalizowana kadra, jest w stanie zrealizować zamówienia na retorty do pieców różnego typu oraz przygotować dowolne gotowe metalowe elementy, części czy podzespoły lub wykonać wybrane procesy obróbki przy pomocy wyspecjalizowanego sprzętu. Ponadto firma Czylok jest uznanym producentem urządzeń do obróbki cieplnej: pieców laboratoryjnych czy przemysłowych dla przemysłu szklarskiego oraz metalurgicznego.


Retorty pionowe i poziome do pieców do obróbki termicznej


Na zlecenie naszych klientów możemy dostarczyć retorty do pieców do obróbki termicznej w wersji pionowej lub poziomej. Oferujemy retorty do pieców wgłębnych, dzwonowych, próżniowych, do pieców specjalnych. Retorty produkowane są z odpowiednio dobranych materiałów, na podstawie dokumentacji udostępnionej przez klienta lub opracowanej przez zespół naszych inżynierów.


Usługowa obróbka metali


Proponujemy usługi cięcia, spawania oraz obróbki skrawającej metali. Oferujemy wycinanie laserem elementów z blachy ze stali węglowej o grubości do 4 mm oraz elementów z blachy ze stali kwasoodpornej o grubości do 1,5 mm. Wykonujemy spawanie stali kwasoodpornej i żaroodpornej oraz Inconel. Świadczymy także usługi związane z obróbką skrawaniem, m.in.:


– toczenie na tokarkach uniwersalnych,
– wiercenie,
– cięcie,
– frezowanie na frezarkach uniwersalnych,
– dłutowanie,
– cięcie blach na giętarce CNC.

retorty retorty

 

 


galeria
galeria
galeria
galeria
galeria